بیت کوین پول اینترنتی را بهتر بشناسید

0

بالاخره بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال و پلت فرم برای ایجاد خدمات مالی جدید شناخته خواهد شد. اکثر مردم با بیت کوین، ارز الکترونیکی آشنا هستند. اما مهم تر از آن حرف B بیت کوین است که با حرف بزرگ نوشته شده است و پروتکلی اساسی است که عملیات عقد قرارداد را بسته بندی و توزیع می کند.

با سایت تهرونی همراه باشید

بیت کوین چهار تکنولوزی اساسی را پوشش می دهد:

امضاهای دیجیتال

امضا های دیجیتال جعلی نیستند و به شخص اجازه می دهند تا تراکنش امنی با دیگر اشخاص داشته باشند.

شبکه های نظیر به نظیر مانند بیت تورنت یا TCP/IP احتمال خرابی پایینی داشته و نیازی به امنیت مرکزی ندارند.

Proof-of-Work

یا اثبات کار از صرف شدن دوباره همان پول بدون نیاز به نیروی مرکزی برای تشخیص اعتبار از معاملات نا معتبر جلوگیری می کند.

بیت کوین انگیزه ای برای استخراج کنندگان ایجاد می کند تا کامپیوتر های قدرتمند را در شبکه اجرا کنند و اعتبار و امنیت معاملات آن ها را از آسیب های احتمالی در آینده حفظ می نماید.

استخراج کنندگان با کشف سکه های جدید اقدام به تراکنش می کنند. و هر کسی با منابع محاسباتی می تواند به صورت ناشناس و دموکراتیکی به یک استخراج کننده تبدیل شود.

توزیع لجر-بیت کوین سابقه هر معامله را در کیف پول قرار می دهد. این زنجیره بلاک است

طرفداران دولتی در این زمینه اذعان می کنند که یک ارز با موجودی ثابت شکست خواهد خورد. آن ها بر این باورند که تورم ضرورتا برای خرج کردن افراد نگه داری می شود و قیمت ها و دستمزد همچنان همانند دهه های قبل دشوار هستند.

آن ها تشخیص داده اند که عملکرد جهان برای تامین پول ثابت تا 40 سال قبل استاندارد طلا بوده است و بیت کوین قبل از این که به ارز اصلی در بین تمام ارز ها تبدیل شود، می تواند بسیاری از مزایا و کاربرد ها را در کنار هم جمع آوری کند.

چرا فقط از پوند یا دلار استفاده نمی کنید؟ در واقع می توانید بیت کوین ها را به عنوان پول قوی تر با مزایای متمایزی استفاده کنید.

بیت کوین هایی مانند پول نقد غیر قابل برگشت هستند. بازرگانان مجبور نیستند در مورد حمل و نقل کالا ها نگران باشند. فقط برای این که یک مشتری معامله کارت اعتباری را لغو کند و فروش را مجددا واگذار کند.

استفاده آسان از بیت کوین

بیت کوین ها برای ارسال آسان هستند. به جای پر کردن فرم ها با آدرس تان، شماره کارت اعتباری و اطلاعات تایید و سپس پول را به آدرس مقصد ارسال کنید.

هر کدام از این آدرس ها به صورت منحصر بفرد برای هر معامله تولید می شود. بنابراین به راحتی قابل تایید است.

بیت کوین ها را می توان به عنوان یک عدد فشرده شده ذخیره کرد که با شکلی ساده تر بر روی کاغذ چاپ می شوند و یا به صورت الکترونیکی ارسال می شوند.

آن ها می توانند به عنوان یک کلمه عبور ذخیره شوند که در ذهن خود می توانید آن را حفظ کنید. چاپ پول توسط یک دولت ورشکسته به منظور پس انداز فاقد ارزش و اعتبار است.

غالبا معاملات ناشناس هستند. به صورت پیش فرض برای کیف پول ها نامی تعیین نشده است. هر چند ردیابی زنجیره های معاملاتی کار آسانی است. این نوع هزینه معامله تقریبا صفر است.

شما می توانید آن را برای پرداخت های کوچک استفاده کنید و هزینه آن برای ارسال 1/0 بیت کوین یا 10000 بیت کوین است.

در نهایت این میزان به صورت جهانی ثبت شده است. بنابراین شهروند نیجریه می تواند از آن برای استفاده معاملات ایمن با شرکت های آمریکایی بدون داشتن اعتبار یا اعتماد استفاده کند.

حتی مهم تر از آن بیت کوین، معاملات سرویس های مالی را که امروزه امکان پذیر نیستند یا به شخص ثالث قدرتمندی نیاز دارند، را  فراهم می کند

مایش "ا

ا بیان کنید