بهترین روش ترک خودارضایی

0

خودارضایی یکی از کارهای بدی است که ما انسان ها انجام میدهیم، میگم انسان ها چون حیوانات معمولا چنین رفتاری انجام نمیدهند و به ذات اصلی خودشون که همون رابطه جنسی هست پایبند میموند. اما روش ترک خودارضایی چیست و برای آن باید چکار انجام دهیم؟

بهترین روش ترک خودارضایی

با سایت تهرونی همراه باشید.

علم روانشناسی راه های زیادی برای ترک خودارضایی بیان میکند که اتفاقا همه آنها خوب هستند و تاثیرات زیادی بر زندگی فردی و اجتماعی ما دارند، اما من در این مقاله خیلی کوتاه و خیلی ساده میخوام بهترین روش ترک خودارضایی را برای شما بیان کنم، راهیی که میتونه نجاتتون بده.

بله گفتم نجاتون بده چون اگر خودارضایی میکنید در قفسی هستید که برایتان بسیار تنگ است و ناپسند، فرقی نمیکنه دختر هستید یا پسر در هر حال خودراضایی راهی درست برای رفع نیاز جنسی نیست.

قبل از آشنایی با روش و راه ترک خودارضایی باید با خودتان عهد ببندید، نه از عهد هایی که همیشه بستیم و دوباره خراب شدن، نه باید عهد ببندیم تا بفهمیم، باید بفهمیم که چرا میخواهیم خودراضایی و ترک کنیم.

آره باید نسبت به این موضوع آگاه باشیم و بعد عمل کنیم، و این نقطه آغازین و مهم داستان ماست، باید دقیق عمل کنیم وگر نه بعد از مدتی بر میگردیم به همین مرحله که بودیم

یک روش ترک خودارضایی این است که چیزی را با آن جایگزین کنیم، بهترین انتخاب رابطه جنسی سالم است، باید به فکر راهی برای برقراری رابطه جنسی داشته باشید.

به ازدواج خیلی جدی فکر کنید، این سالم ترین و ایمن ترین روش ترک خودارضایی و البته برقراری رابطه جنسی سالم است.

اگر امکان ازدواج نیست میتوانید به فکر ازدواج موقت باشید، فکر بد نکنید، دخترها و پسرهای بسیار خوبی هستند که مانند شما نیازمند رابطه جنسی سالم هستند اما شرایط ازدواج دائم را ندارند یا در حال ساختن آن هستند.

باید تکانی به خود بدهید و شرایط زندگی را فراهم کنید، باید بتوانید ازدواج موقت را مدیریت و تامین کنید، هیچ چیز خوبی راحت به دست نمیاید دوست عزیز پس برایآن تلاش کنید.

اگر میخواهید چیزی را متوقف کنید باید برای آن جایگزین داشته باشید.

دیگر روش ترک خودارضایی این است که فعلا مواد غذایی که باعث افزایش میل جنسی میشوند را متوقف کنید و آنها را مصرف نکنید.

این مواد شدیدا روی شما تاثیر میگذارند و شما را دوباره به سمت استمنا پیش خواهند برد.

پس دوست عزیزم همین امروز شروع کن روی ایندو مورد اصلی تمرکز کن تا شرایط فراهم شود و بتوانی خودارضایی را کنترل کنی، از رویا بافی در مورد استمنا خودداری کنید، باید راه های منطقی را پیش بروید تا به موفقیت برسید.

موفق باشید.

مایش "ا

ا بیان کنید